Garaža stanice za punjenje - 320/330X/420/430X/450X
Inačica proizvoda
Odgovara modelu
Automower® Aspire™ R4
Automower® 320 NERA
Automower® 410XE NERA
Automower® 430V NERA
Automower® 450V NERA
Automower® 450X NERA
Automower® 450X
Automower® 420
Automower® 430X
Automower® 520
Automower® 520 EPOS®
Automower® 310
Automower® 305 4-wheel
Automower® 308V
Automower® 310 Mark II
Automower® 312V
Automower® 315
Automower® 315X
Automower® 405X
Automower® 415X
AUTOMOWER® 435X AWD
Automower® 535 AWD
Automower® 435X AWD NERA s bežičnom tehnologijom
Automower® 535 AWD EPOS®
435X AWD NERA
Kat. br.: 597 63 53‑02
Aspire R4 Garaža
Kat. br.: 536 66 18‑01
305E NERA, 310E NERA, 405VE NERA, 405XE NERA, 410VE NERA, 410XE NERA, 320 NERA, 430V NERA, 430X NERA, 450V NERA, 450X NERA
Garaža stanice za punjenje - Automower 305/310/315/315X
435X AWD, 535 AWD
435X AWD NERA
Neka vaš Automower® izgleda kao nov, sezonu za sezonom
Informacije o proizvodu
Specifikacije
Specifikacije
Usporedite specifikacije i značajke sa sličnim Husqvarna proizvodima.
Usporedi435X AWD NERA 597 63 53‑02 | Aspire R4 Garaža 536 66 18‑01 | 305E NERA, 310E NERA, 405VE NERA, 405XE NERA, 410VE NERA, 410XE NERA, 320 NERA, 430V NERA, 430X NERA, 450V NERA, 450X NERA 536 66 41‑01 | Garaža stanice za punjenje - 320/330X/420/430X/450X 585 01 94‑01 | Garaža stanice za punjenje - Automower 305/310/315/315X 587 23 61‑01 | 435X AWD, 535 AWD 597 63 53‑01 | |