Mirë se vini te Husqvarna Shqipërisë

Ne jemi një lider botëror i tregut të pajisjeve elektrike për ambientet e jashtme. Me anë të produkteve tona, ne ofrojmë cilësi pune në pyje, parqe dhe kopshte për profesionistët dhe konsumatorët kërkues.

Logger with Chainsaw 572 XP

Kush jemi ne

Kemi krenarinë t'ju ofrojmë një gamë të gjerë produktesh dhe aksesorësh modernë duke përfshirë motosharrat, korrëset robotike të barit, krasitëset dhe korrëset me qëndrim në këmbë. Ne besojmë në disenjimin e produkteve rreth nevojave të përdoruesve tanë për të siguruar cilësi pune në natyrë.

Që prej vitit 1689, ne kemi prodhuar produkte me cilësi të lartë pune dhe kemi sjellë risi që kanë ndryshuar industrinë, si frena zinxhiri pa dridhje dhe automatike te motosharrat, si dhe korrësen e parë robotike profesionale në botë.

Me një kombinim unik të cilësisë së lartë të punës, përdorimit dhe sigurisë, sigurohemi gjithmonë që punën ta kryeni me efikasitet dhe komoditet.

Gama e produkteve

CLG Dealer entrance

Bisedoni me përfaqësuesit tanë lokalë

 Kemi kënaqësinë t'ju ndihmojmë për çdo pyetje në lidhje me produktet apo shërbimet tona. Përdorni të dhënat më poshtë që të na kontaktoni.

MIRËSEVINI NË "HUSQVARNA" PËR SHQIPËRINË
Autostrada TR-DR, Km3, 1051 Tirane

Informacioni: +355 69 877 7821

Mos humbisni asnjë lajm!
Merrni lajmet më të fundit për produktet, ofertat dhe më shumë.

info@kraft.al
www.kraft.al