Kontakta Husqvarnas säljare

Använd gärna det kontaktformulär som bäst motsvarar frågan i menyn här till höger för att få bästa hjälp.

Organisation, Sverige:

Hans Lück 070-676 60 71 hans.luck@husqvarnagroup.com Chef svenska säljbolaget

Jens Fritiofsson 070-531 19 04 jens.fritiofsson@husqvarnagroup.com Säljare Åf, uthyrningfsöretag mellersta Sverige.

Oskar Olsson 072-208 40 30, oskar.olsson@husqvarnagroup.com Säljare Åf, Uthyrningsföretag södra Sverige.

Lars Högrell 070-537 79 72 lars.hogrell@husqvarnagroup.com Säljare Småland, Blekinge, delar Västergötland.

Andreas Gustafsson 070-644 67 60 andreas.gustafsson@husqvarnagroup.com Regionschef, säljare Stockholm

Marcus Ahlgren 070-322 66 25 marcus.ahlgren@husqvarnagroup.com Säljare Stockholm, Uppland, Gästrikland

Hjalmar Hagman 072-564 55 12 hjalmar.hagman@husqvarnagroup.com Säljare Stockholm, Södermanland

Fredrik Jönsson 070-571 41 15 fredrik.jonsson@husqvarnagroup.com Säljare Skåne, Halland

Mikael Johansson 070-588 71 11 mikael.h.johansson@husqvarnagroup.com Säljare Norrland

Boris Hauta-Aho 070-687 57 90 boris.hauta-aho@husqvarnagroup.com Säljare mellersta Sverige

Niklas Vikingsson 070-699 70 91 niklas.vikingsson@husqvarnagroup.com Innesäljare Kundcenter Göteborg

Jonas Lönn 076-767 59 44 jonas.lonn@husqvarnagroup.com Eftermarknadsansvarig